Ben je op zoek naar hulp bij seksuele problemen? Selecteer hieronder dan een klinisch seksuoloog.

Doorverwijsgids

Resultaten

94 resultaten gevonden

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9
  1. Stef Anthoni
    Vertrouwenscentrum Kindermishandeling Antwerpen
    Prof. Claraplein 1
    2018 Antwerpen
    Tel: 03/3259743
    E-mail: stef.anthoni@vkantwerpen.be
    Website: http://www.vkantwerpen.be
    Centrum voor Traumaverwerking en Psychotherapie (C.T.P.)
    Bisschopstraat 57
    2060 Antwerpen
    Tel: 03/2359113
    E-mail: stef.anthoni@skynet.be
    Website: http://www.ctp-antwerpen.be
  2. Kariann Baetens
    UZ Gent
    C. Heymanslaan 10
    9000 Gent
    E-mail: kariann.baetens@uzgent.be
  3. Ilse Barbe
    Praktijk BALISE, praktijk voor psychologie, seksuologie en psychotherapie
    Brouwerijstraat 34
    8790 Waregem
    Tel: 056 / 61.72.84
    E-mail: ilse@praktijk-balise.be
    Website: http://www.praktijk-balise.be
  4. Greta Bolle
    eigen praktijk
    G. Van Haelenlaan 95
    1190 Brussel
    Tel: 02/3475110
    E-mail: dhooghe.bolle@gmail.com
  5. Ruth Borms
    Zelfstandige Praktijk
    Vlaslaan 24
    2830 Willebroek (Tisselt)
    Tel: 0498/430504
    E-mail: ruth.borms@gmail.com
    Website: http://www.seksuoloogruthborms.be
    Sensoa
    President Building Rooseveltplaats 12
    2000 Antwerpen
    Tel: 032386868
    E-mail: ruth.borms@sensoa.be
    Website: http://www.sensoa.be
  6. Silke Brants
    Privépraktijk
    spaarstraat 9
    3010 kessel-lo
    Tel: 0487/355709
    E-mail: silke.praktijk@gmail.com
    Groepspraktijk De Flint
    Frederik Lintsstraat 154
    3000 Leuven
    Tel: 016/233620 of 0487/355709
    E-mail: silke.praktijk@gmail.com
    Website: http://www.deflint.be
  7. Steven Carron
    UZ Gent
    C Heymanslaan 10
    9000 Gent
    Tel: 09/332 60 23
    E-mail: steven.carron@uzgent.be
    Privé-praktijk
    Gentseweg 559
    8793 Sint Eloois Vijve (Waregem)
    Tel: 0485/87 72 69
    E-mail: steven.carron@telenet.be
    Website: http://www.stevencarron.be
  8. Vanessa Cluckers
    Privépraktijk
    Sint-Kristoffelstraat
    3700 Tongeren
    Tel: 0479/667031
    E-mail: info@vanessacluckers.be
    Website: http://www.vanessacluckers.be
    Tel: 0479/667031
  9. Bregje Coomans
    FIGUR.
    Baron d'Hanislaan 20
    2000 Antwerpen
    E-mail: seksuoloogbregje@figur.be
    Website: http://www.figur.be
  10. Els Danneel
    Privé- praktijk
    casablancalaan 13
    3000 Leuven
    Tel: 0475/968715
    E-mail: els.danneel@telenet.be
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9